Szkolenia i konferencje

Konferencja, wykład, szkolenie

Raut to doskonałe miejsce zarówno do zorganizowania kameralnego szkolenia jak również dużej konferencji. Dysponujemy małą salką multimedialną dla około 20 osób, gdzie w komfortowych warunkach można przeprowadzić szkolenia czy mniejsze konferencje w Poznaniu. Istnieje również możliwość zorganizowania dużych konferencji w sali głównej w dowolnie zaplanowanym układzie siedzeń.

Szkolenia i Konferencje Raut

Obsługę konferencji i szkoleń realizujemy także pod względem cateringu w Poznaniu. Zapewniamy przerwy kawowe w wersji „biznes”, zawierające szeroką ofertę przekąsek, drożdżówek, kanapek i mini zakąsek. Nasza restauracja oferuje także ciekawe menu na lunchowe w dużych i sycących porcjach.

Przekąski podczas szkoleń i konferencji Raut

Przez czas trwania konferencji czy szkolenia nasza obsługa pozostaje do Państwa dyspozycji i chętnie pomoże we wszystkich kwestiach technicznych i każdej niespodziewanej sytuacji. Dbamy o komfort wszystkich naszych klientów – zarówno uczestników szkolenia czy konferencji, jak i prowadzących oraz trenerów.

Dla uczestników spoza Wielkopolski oferujemy noclegi w nowoczesnych i komfortowych pokojach (możliwość negocjacji cen dla większych grup).

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług naszej Rezydencji!

English info